• Antrenör Lüle, Spor Yapan Çocuk Tembel Çocuk !!!
  Antrenör Lüle, Spor Yapan Çocuk Tembel Çocuk !!!
 • Salon Futbol Turnuvası Başladı
  Salon Futbol Turnuvası Başladı
 • Diyarbakır’da ‘Liselerarası Basketbol Yarışması’ düzenlenecek
  Diyarbakır’da ‘Liselerarası Basketbol Yarışması’ düzenlenecek
 • Antrenör Burak Dönmez
  Antrenör Burak Dönmez
 • Uçan Türk gökyüzünde tarih yazmaya devam ediyor
  Uçan Türk gökyüzünde tarih yazmaya devam ediyor
 • Ruhsuz Takım..!
  Ruhsuz Takım..!
 • Büyük Fenerbahçe ailesine ve Spor kamuoyuna duyurulur!
  Büyük Fenerbahçe ailesine ve Spor kamuoyuna duyurulur!
 • Süper Lig’de 21. hafta hakemleri açıklandı!
  Süper Lig’de 21. hafta hakemleri açıklandı!
 • Başarılı Sporcuları Ağırladı
  Başarılı Sporcuları Ağırladı
 • 1966 Malatyaspor Taraftarlar Derneği
  1966 Malatyaspor Taraftarlar Derneği
Malatya Altın Haber
Dünya Türkleri’nden ” Çepni Türkleri” Buluşması
Dünya Türkleri’nden ” Çepni Türkleri” Buluşması

Spread the loveGenel başkanlığını Oya...

Başkan Düzgünden Bakan Muşa ziyaret
Başkan Düzgünden Bakan Muşa ziyaret

Spread the loveTürkiye Perakendeciler Federasyonu...

Karla Mücadeleyi Artırdı
Karla Mücadeleyi Artırdı

Spread the love  Dün akşamdan...

Malatya’nın Çözülmeyen Sorunlarını Anlattı
Malatya’nın Çözülmeyen Sorunlarını Anlattı

Spread the love   AĞBABA: 1...

Başkan Güder’den “Geçmiş Olsun” Ziyareti
Başkan Güder’den “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Spread the love  Battalgazi Belediye...

Açken Neden Sinirli Oluruz?
Açken Neden Sinirli Oluruz?

Spread the loveAçlık oluşunca sinirli...

Başkan Uçkan’dan Vatanseverler Derneğine Ziyaret
Başkan Uçkan’dan Vatanseverler Derneğine Ziyaret

Spread the loveGelecek Partisi Malatya...

Yazar: Hakan Dikmen’in Kaleminden
Yazar: Hakan Dikmen’in Kaleminden

Spread the loveDevlet hayatında samimi...

Oruç ile İlgili bilgiler
Oruç ile İlgili bilgiler

Kuymetli okurlarım bu yazımızda da...

İftira Ne Demektir
İftira Ne Demektir

İftira, suçsuz bir insanı hata...

Sahur ve Seher vaktinin önemi
Sahur ve Seher vaktinin önemi

Değerli okurlarım bu yazımızda birkaç...

Kadir Gecesi
Kadir Gecesi

Kıymetli okurlarım,Leylei kadir,Kadir suresinde görüldüğü...

Bayram ve önemi
Bayram ve önemi

Değerli ve çok kıymetli okurlarım.Rabbim...

Zekat ve Fitre
Zekat ve Fitre

Değerli okuyucularım Zekât, Din-i Mübin-i...

ÖLÜMÜ ÇOK HATIRLAYINIZ
ÖLÜMÜ ÇOK HATIRLAYINIZ

Değerli Okuyucularım ! Sizlere bu...

Ramazan Bayramı
Ramazan Bayramı

Cobid19 hastalığın ve israil teröristlerin...

İKİ VAKTİN NAMAZINI BİRLEŞTİREREK KILABİLİR MİYİZ
İKİ VAKTİN NAMAZINI BİRLEŞTİREREK KILABİLİR MİYİZ

Kıymetli okuyucularım iki vaktin namazını...

GÜZEL AHLAK SAHİBİ OLMAK
GÜZEL AHLAK SAHİBİ OLMAK

Değerli okuyucularım, Bugün üzerinde duracağımız...

Malatya Altın Haber
Keskin’den oda başkanlarına “hayırlı olsun” ziyareti
Keskin’den oda başkanlarına “hayırlı olsun” ziyareti
Spread the loveTESK Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, olağan genel kurulları tamamlanan odaların başkan ve yönetimlerini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu....
13 Ocak 2022 10:21
Font1 Font2 Font3 Font4
Spread the love

TESK Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, olağan genel kurulları tamamlanan odaların başkan ve yönetimlerini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, beraberinde Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ve oda başkanları ile birlikte

2022 yılı olağan genel kurulları tamamlanan ve yeniden güven tazeleyerek başkan seçilen Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Mesut İnce, Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre ve Malatya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ramazan Toptaş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

– Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Odası 

 Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Mesut İnce ve yönetimini ziyaret eden MESOB Başkanı Şevket Keskin, “Minibüsçüler Odamızın Başkanı Mesut İnce ve yönetimine yeni dönemde başarılar diliyorum.  Her zaman esnafımızın yanında oldular, esnafımızın sorunlarını dile getirdiler, bizlerle her zaman diyalog içinde oldular. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak tüm oda ve esnaflarımızın yanındayız, dolayısıyla Malatya’nın yanındayız.  Gücümüz yettiği, dilimiz döndüğü kadarıyla başta esnafımızın sorunları olmak üzere Malatya’mızın hak ve hukukunu koruyacağız. Sorunları dile getirmek bizim asli görevlerimizin başında geliyor.” dedi.

Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Mesut İnce, “Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Şevket Keskin’in aynı zamanda TESK Yönetim Kurulu’nda olması nedeniyle gerek minibüsçü ve gerekse servisçi esnafımızın ilgili bakanlıklar nezdinde sorunlarımızın iletilmesinde bizlere büyük destek ve emekleri vardır. Yaptığımız hizmet ve faaliyetlerde arkamızdaki en büyük güç Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımızdır. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren’in esnafımıza kredi verilmesinde büyük katkıları oldu. Özellikle pandemi döneminde faizsiz 50 bin TL tutarında kredi verilmesinde Şevket Keskin ve Ali Evren başkanlarımızın çok büyük katkı ve emekleri olmuştur. Faizsiz 50 bin TL tutarındaki kredinin verilmesinin temeli Malatya’da yapılan toplantıda dile getirilmiş ve Ankara’da onay görmüştür.  Malatya ve Elazığ’daki esnaflarımız bu noktada faydalanmış ve pandemi dönemini diğer illere göre biraz daha rahat atlatmıştır. Bizlere verdiği katkı ve desteklerden dolayı Şevket Keskin, Ali Evren ve oda başkanlarımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, “Malatya Minibüs ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Mesut İnce göreve geldiğinden beri kendi üyeleri içinde bir disiplin gelmiştir, gösterilen çaba Malatya’mız için güzel olmuştur. Kredi için gelen tüm esnaflarımızı herhangi bir sorun yoksa hiçbirini boş geri göndermedik. Sorunları olan esnaflarımızın da sorunlarını çözmek için çaba gösterdik.  Araç almak isteyen şoför esnafımıza yardımcı olduk, bundan sonra da olacağız” şeklinde konuştu.

– Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası  

MESOB Başkanı Şevket Keskin,  beraberindeki Evren ve oda başkanları Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre’yi ziyaret ederek, yeniden başkan seçilmesinden dolayı tebrik etti ve yeni çalışma döneminin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Keskin, “Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre’ye başarılar diliyorum. Esnafımızın içinde, genel kurulda da görüldü, esnafımız kendilerine büyük destek verdi. Başarılar diliyorum, tüm oda başkanları olarak kardeşiz. Hepimizin görev ve amacı temsil ettiğimiz esnaflarımıza en iyi hizmeti götürmek, sorunların çözülmesine katkı sunmaktır. Birlikte üstlendiğimiz bu sorumluluğu sonuna kadar birlikte götüreceğiz” ifadelerini kaydetti.

Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre ise ziyaret için teşekkür ederek, “Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Şevket Keskin uzun yıllardır Malatya’ya ve esnaf camiasına hizmet ediyor. Malatya esnafını yakından tanıyan, odalarını bilen, Malatya’yı çok iyi bilen ve analiz eden birlik başkanımıza ziyareti için teşekkür ediyorum.” dedi.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, “Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre ve yönetimini tebrik ediyorum. Tüm esnaflarımızın yanındayız.” dedi.

-Malatya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası  

MESOB Başkanı Şevket Keskin, beraberindeki oda başkanları ile birlikte ziyaret ettiği Malatya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ramazan Toptaş’ı yeniden göreve seçilmesinden dolayı tebrik etti.

Keskin, “Allah utandırmasın. Bu dönemde görev yapmak zor. Ama ben tüm oda başkanlarımızın bu süreci en iyi şekilde atlatacağına yürekten inanıyorum. Sorunları çözmek için elimizden geleni yapmak, esnafa hizmet etmek boynumuzun borcu. Malatya’ya, esnafa, halka hizmet etmenin Hakk’a hizmet olduğuna inanan bir camiayız. Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ramazan Toptaş ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ramazan Toptaş ise ziyaret için teşekkür ederek, “Pandemiden dolayı oda üyelerimiz büyük sıkıntılar çekti. Çok şükür bunu atlatmış durumdayız. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız hep yanımızda oldu, olmaya da devam ediyor” diyerek, son dönemdeki süreçte oda üyelerinin kullanmış olduğu bir çok ürün ve malzemenin büyük oranda fiyatının arttığını, bunu da el birliği ile aşacaklarını ifade etti.

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa