• Bilardo Şampiyonası Sona Erdi
  Bilardo Şampiyonası Sona Erdi
 • Yakutiye spor Dolu Dizgin
  Yakutiye spor Dolu Dizgin
 • 3 Puan Erzurumspor’un
  3 Puan Erzurumspor’un
 • Bilardo Şampiyonası
  Bilardo Şampiyonası
 • Maski, Turnuvası Başladı
  Maski, Turnuvası Başladı
 • Spora ve Sporculara Tam Destek
  Spora ve Sporculara Tam Destek
 • Futbol Turnuvası Düzenliyor
  Futbol Turnuvası Düzenliyor
 • Bir Puan Bizi Rahatlatmadı..!
  Bir Puan Bizi Rahatlatmadı..!
 • Yeni Malatyaspor: 0 – Galatasaray: 0
  Yeni Malatyaspor: 0 – Galatasaray: 0
 • Amatörler ‘den Birlik Mesajı         
  Amatörler ‘den Birlik Mesajı         
Malatya Altın Haber
5 Aralık 2021 Dünya Toprak Günü
5 Aralık 2021 Dünya Toprak Günü

Spread the loveTürkiye Ziraat Odaları...

Özel Çocuklardan Vali Baruş’a Ziyaret
Özel Çocuklardan Vali Baruş’a Ziyaret

Spread the love3 Aralık Dünya...

CHP Bursa’dan Ata’ya Şükran!
CHP Bursa’dan Ata’ya Şükran!

Spread the loveTürk kadınına seçme-...

Oda Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
Oda Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Spread the loveBAŞKAN GÜRKAN ZİRAAT...

Bilardo Şampiyonası Sona Erdi
Bilardo Şampiyonası Sona Erdi

Spread the loveSanatsal ve sportif...

Yakutiye spor Dolu Dizgin
Yakutiye spor Dolu Dizgin

Spread the loveErzurum’u BAL Liginde...

01 Adana Tv’den Büyük Organizasyon
01 Adana Tv’den Büyük Organizasyon

Spread the loveTekirdağ bölgesinde yapılacak...

(GBBD) Temsilcimiz Budak, Doğubayazıt Gözlemlerini Aktardı
(GBBD) Temsilcimiz Budak, Doğubayazıt Gözlemlerini Aktardı

Spread the loveSADIK BUDAK, CADDELERİNİ...

Zeki Sim Adaylığını Açıkladı
Zeki Sim Adaylığını Açıkladı

Spread the loveSim 40 yıldan...

En Anlamlı Etkinlik
En Anlamlı Etkinlik

Spread the loveBattalgazi Belediyesi tarafından...

Oruç ile İlgili bilgiler
Oruç ile İlgili bilgiler

Kuymetli okurlarım bu yazımızda da...

İftira Ne Demektir
İftira Ne Demektir

İftira, suçsuz bir insanı hata...

Sahur ve Seher vaktinin önemi
Sahur ve Seher vaktinin önemi

Değerli okurlarım bu yazımızda birkaç...

Kadir Gecesi
Kadir Gecesi

Kıymetli okurlarım,Leylei kadir,Kadir suresinde görüldüğü...

Bayram ve önemi
Bayram ve önemi

Değerli ve çok kıymetli okurlarım.Rabbim...

Zekat ve Fitre
Zekat ve Fitre

Değerli okuyucularım Zekât, Din-i Mübin-i...

ÖLÜMÜ ÇOK HATIRLAYINIZ
ÖLÜMÜ ÇOK HATIRLAYINIZ

Değerli Okuyucularım ! Sizlere bu...

Ramazan Bayramı
Ramazan Bayramı

Cobid19 hastalığın ve israil teröristlerin...

İKİ VAKTİN NAMAZINI BİRLEŞTİREREK KILABİLİR MİYİZ
İKİ VAKTİN NAMAZINI BİRLEŞTİREREK KILABİLİR MİYİZ

Kıymetli okuyucularım iki vaktin namazını...

GÜZEL AHLAK SAHİBİ OLMAK
GÜZEL AHLAK SAHİBİ OLMAK

Değerli okuyucularım, Bugün üzerinde duracağımız...

Malatya Altın Haber
Park Törenle Hizmete Açıldı
Park Törenle Hizmete Açıldı
Spread the loveBATTALGAZİ’DEKİ “ŞEHİT FETHİ ÖNCÜ” PARKI TÖRENLE HİZMETE AÇILDI Battalgazi Belediyesi tarafından İskender Mahallesinde yapımı tamamlanan “Şehit Fethi Öncü” parkı düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış töreninde konuşan Battalgazi Belediye...
17 Ekim 2021 20:05
Font1 Font2 Font3 Font4
Spread the love

BATTALGAZİ’DEKİ “ŞEHİT FETHİ ÖNCÜ” PARKI TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

Battalgazi Belediyesi tarafından İskender Mahallesinde yapımı tamamlanan “Şehit Fethi Öncü” parkı düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış töreninde konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Battalgazi’de çocuk oyun parkı olmayan mahallemiz kalmayacak” dedi.

Battalgazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından 2021 programında yer alan ve çocukların aileleriyle sağlıklı bir ortamda kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak için İskender Mahallesi Melekbaba Caddesi Valide Sultan Sokaktaki 5 bin metrekarelik alan üzerine yapılan “Şehit Fethi Öncü” parkı düzenlenen törenle hizmete açıldı. İskender Mahallesinde yaşayan vatandaşların yeşil alan ve yaşam alanı ihtiyacının önemli bir kısmını karşılayacak olan parkın içerisinde çocuk oyun grupları, işletme binası, yürüyüş yolları, fitness grupları ve yeşil alan bulunuyor. 700 bin lirayı aşan toplam maliyeti ile yeni oluşturulan Şehit Fethi Öncü parkının açılış törenine; AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Battalgazi İlçe Kaymakamı Abdul Kadir Duran, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MUHTAR KAPLAN: “EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ”

Emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten İskender Mahallesi Muhtarı İsmet Kaplan, “Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder başta olmak üzere parkımızın yapımında emeği geçen herkese şahsım ve mahallem adına teşekkürlerimi iletiyorum. Mahallemize güzel bir eser kazandırıldı. Bu eseri mahallemiz talep etti. Mahallemizin böyle güzel bir parka ihtiyacı vardı. Başkanımızda vatandaşlarımızın talebini geri çevirmedi. Hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

DERNEK BAŞKANI ORTAÇ: “YEŞİL ALANLAR MEDENİYETİN ÖLÇÜSÜDÜR”

Battalgazi Muhtarlar Dernek Başkanı ve Üçbağlar Mahallesi Muhtarı Abdulvahap Ortaç, “Parklar ve yeşil alanlar medeniyetin ölçüsüdür. Kişi başına düşen yeşil alan miktarı ne kadar fazla ise insanların refah düzeyi de o kadar yüksektir. Özellikle çevreyolu altı olarak tabir edilen bölgelerin alınan hizmetlerle refah derecesinin giderek yükseldiğini ve daha modern bir yaşantıya geçtiğine hepimiz yakından şahitlik ediyoruz. Bu anlamda Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyoruz.”

İLÇE BAŞKANI KAHVECİ: “ÇEVREYOLU ALTI VE ÜSTÜ TABİRİ ORTADAN KALKIYOR”

Battalgazi’nin 2.5 yıllık zaman zarfında güzel hizmetler aldığının altını çizen AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Battalgazi’miz her geçen gün daha da güzelleşiyor. Sosyal hizmet belediyeciliği ile başkanımızın yapmış olduğu hizmet destanından bir tanesinin daha açılışı bugün İskender mahallemizde gerçekleştiriyoruz. Bu güzel parkımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu parkları yaparak sosyal belediyecilik anlayışından dolayı da değerli başkanımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Özellikle bir konuya da değinmek

istiyorum. Çevreyolu altı ve üstü tabiri giderek ortadan kaldırılıyor. Battalgazi ilçemize 2.5 yıllık zaman zarfında güzel hizmetler ve yatırımlar kazandırıldı, kazandırılmaya da devam ediyor. AK Parti olarak her daim başkanımızın yanındayız. Parkımızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÜDER: “VATANDAŞLARIMIZA HİZMET ETMEKTEN ONUR VE GURUR DUYUYORUZ”

Battalgazi’de hizmet kitabını yeniden yazdıklarının altını çizen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda millete hizmet etme noktasında gece gündüz demeden, ekonomik sıkıntı demeden hizmetlerimize devam ediyoruz. Bugüne kadar Çevreyolu altı diye tabir edilen bölgelere Battalgazi Belediyesi olarak yaptığımız hizmetler ile hizmet eşitsizliğini ortadan kaldırıyoruz. Çünkü bizler ilçemizde hizmet seferberliğini başlattık. Bugün ise İskender Mahallemizde yapımı tamamlanan parkımızın açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu alan toprak yığının olduğu bir alandı ve bizlerde buraya gençlerimizin faydalanabileceği bir sportif alanı yapmak istedik. Muhtarımızla yaptığımız istişareler ve mahalle sakinlerinin talebi üzerine park yapımına karar verdik. Şunu da özellikle belirtmek isterim; ilçemizde çocuk oyun parkı olmayan mahallemiz kalmayacak. AK Parti ve yereldeki temsilcileri olarak bizler eser üretiyoruz, hizmet destanları yazıyoruz. Milletimizden aldığımız güç ile milletimize bu hizmetleri yapıyoruz. Bizler gecesi gündüzü olmayan 24 saat hakkın ve halkın rızasını kazanmak için mücadele eden bir liderin ekibi olarak, sizlere hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz. Parkımızın İskender Mahallemizdeki vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz” dedi.

KAYMAKAM DURAN: “İLÇEMİZ HİZMETLERİN EN GÜZELİNE LAYIK”

Gerçekleştirilen hizmetlerin daim olmasını temenni eden Battalgazi İlçe Kaymakamı Abdul Kadir Duran, “Parkımızı mahallemize kazandırarak çocuklarımı ve vatandaşlarımızı sevindiren, onların mutluluklarına mutluluk katan Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’e teşekkür ediyorum. Bugün tüm çocuklarımızın cıvıl cıvıl parklarında oynadıklarını görünce bizlerde mutlu oluyoruz. Battalgazi hizmetlerin en güzeline layık bir ilçe. Bu ve bunun gibi hizmetlerin daim olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

MİLLETVEKİLİ KAHTALI: “YAPILAN HİZMETLER GÖĞSÜMÜZÜ KABARTIYOR”

Battalgazi’de güzel hizmetlere imza atıldığını vurgulayan AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ise şunları söyledi: “Böyle güzel bir parkın açılış programında bir araya gelmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Bölgeyi çok iyi bilen ve nokta hizmetler götüren Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’e teşekkür ediyorum. Şahsım adına başkanımızı Battalgazi’miz için bir şans olarak görüyorum. Bizde her zaman kendisinin yanında olacağız. Tek derdi ilçesine hizmet ve yatırım götürmek olan başkanımız, hatırlarsanız 2019 seçimlerinde en yüksek oyu alarak göreve gelmişti. Geride kalan 2.5 yıllık zaman zarfı içinde ise başkanımızın güzel hizmetlere imza attığını görüyoruz. Buda bizim göğsümüzü kabartıyor. Milletvekilleri olarak bizlerde başkanımızın getirdiği tüm projelere destek vererek, sizlerin hizmetine biran önce sunmaya çalışıyoruz. Parkımızın mahallemiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa