Kız Kardeşim Projesi

Kız Kardeşim Projesi

Arapgir Belediye Başkanlığımız ve Habitat tarafından birlikte yürütülen Kız Kardeşim Projesi kapsamında ülkemizde kadınların kendini geliştirerek toplum içerisinde daha aktif rol almasına destek olmak, kadınların ekonomik hayata katılımı konusunda gerekli bilgi-becerilerle donatılarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi amaçlanmaktadır. Bu kapsamda kadınlara yönelik Bireyler İçin Finansal Bilinç Eğitimi, Dijital Dünyada Güvenlik, Dijital Mobil Fotoğrafçılık ve Dijital

Arapgir Belediye Başkanlığımız ve Habitat tarafından birlikte yürütülen Kız Kardeşim Projesi kapsamında ülkemizde kadınların kendini geliştirerek toplum içerisinde daha aktif rol almasına destek olmak, kadınların ekonomik hayata katılımı konusunda gerekli bilgi-becerilerle donatılarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi amaçlanmaktadır.

Bu kapsamda kadınlara yönelik Bireyler İçin Finansal Bilinç Eğitimi, Dijital Dünyada Güvenlik, Dijital Mobil Fotoğrafçılık ve Dijital Pazarlama Eğitimi verilecektir. Bu hususta ekte verilen linkler vasıtasıyla programlara online giriş yapılacaktır.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *