Gençler Maske Dağıtmaya Devam Ediyor

Gençler Maske Dağıtmaya Devam Ediyor

Malatya Gençlik Federasyonu Malatya’nın Pütürge ve Kale ilçelerinde vatandaşlara maske dağıtımı gerçekleştirdi. Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz Maske dağıtımıyla ilgili şunları söyledi; ‘’Malatya Gençlik Federasyonu olarak gençlerle birlikte Malatya’mızda bulunan ilçelere giderek farkındalık yaratmak amacıyla vatandaşlarımıza ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımıza maske dağıtımında bizlere karşı göstermiş oldukları ilgilerden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Malatya Gençlik Federasyonu Malatya’nın Pütürge ve Kale ilçelerinde vatandaşlara maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Malatya Gençlik Federasyonu Başkanı Ramazan Yavuz Maske dağıtımıyla ilgili şunları söyledi; ‘’Malatya Gençlik Federasyonu olarak gençlerle birlikte Malatya’mızda bulunan ilçelere giderek farkındalık yaratmak amacıyla vatandaşlarımıza ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımıza maske dağıtımında bizlere karşı göstermiş oldukları ilgilerden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten de vatandaşlarımız ilçelerde olmalarına rağmen maskelerini takıyorlar. Bundan dolayı çok duyarlı davrandıklarını gördük. Ayrıca Pütürge belediye başkanı Mikail sülük beye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Maske dağıtımında bizleri yalnız bırakmayan duyarlı gençlere ve ailelerine teşekkür ediyorum. Maske dağıtımımız devam edecek dedi.’’

Malatya’mıza maske gönderen Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz beye ve yönetimine teşekkür ediyorum.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *