İstanbul için korkunç rakamı açıkladı.

İstanbul için korkunç rakamı açıkladı.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, İstanbul için korkunç rakamı açıkladı. Dr. Koca, “İstanbul’da vaka sayısı Türkiye genelinin %40’ına, Ankara’nın 5 katına ulaştı” dedi. Temaslı taramasını ve test sayısını artırdıklarını bildiren Bakan Dr. Fahrettin Koca, şöyle konuştu: “Salgınla mücadelede, şu an, sizlerin uyacağı tedbirlerden daha güçlü bir silahımız yok. Maskenin önemi arttı. İstanbul’da en çetin sınavı

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, İstanbul için korkunç rakamı açıkladı. Dr. Koca, “İstanbul’da vaka sayısı Türkiye genelinin %40’ına, Ankara’nın 5 katına ulaştı” dedi. Temaslı taramasını ve test sayısını artırdıklarını bildiren Bakan Dr. Fahrettin Koca, şöyle konuştu:

“Salgınla mücadelede, şu an, sizlerin uyacağı tedbirlerden daha güçlü bir silahımız yok. Maskenin önemi arttı. İstanbul’da en çetin sınavı kalabalığa karşı vereceğiz. Mecbur olmadıkça kalabalık ortama girmeyin.”

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, akşam üzeri geldiği kentte İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, bakan yardımcıları, il sağlık müdürü, saha koordinatörler ve başhekimlerle birlikte, salgının İstanbul’daki seyrini masaya yatırdı. Devam eden artışa karşı alınacak tedbirler kararlaştırıldı.


Kaynak: ucuncusayfahaber.com

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *