kilitli parke taşı döşeme çalışmaları

kilitli parke taşı döşeme çalışmaları

KÖSEOĞLU MAHALLESİ GÜL SOKAK’TA KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANARAK HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETİNE SUNULDU Arapgir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yolların stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Arapgir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yolların stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Ekiplerin, çalışmaları

KÖSEOĞLU MAHALLESİ GÜL SOKAK’TA KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANARAK HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETİNE SUNULDU

Arapgir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yolların stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ara vermeden devam ediyor.

Arapgir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yolların stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Ekiplerin, çalışmaları kapsamında Köseoğlu Mahallesi Gül Sokakta döşeme çalışmalarına başlanılmış ve kısa zaman süreci içerisinde bu çalışma tamamlanmıştır. Arapgir Belediyesi olarak ilçemizin tüm ara sokaklarını ve en ücra bölgelerini standartlara uygun bir şekilde yapılması için çalışmalarımız devam ediyor.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *