Başkan Altın’dan Tazeye Mesajı

Başkan Altın’dan Tazeye Mesajı

Gazeteciler Basın Birliği Derneği (GBBD) Genel Başkanı Kerem Altın , Eski Malatya Belediye Başkanı Av. Seyhan Semercioğlu ve Gazeteci Şenol Yalvaç’ın vefatı nedeniyle taziye mesajı yayınladı. Başkan Altın  taziye mesajında, “Anavatan Partisi’nden seçilen ve 1984- 1989 yılları arasında Malatya Belediye Başkanlığı görevini yürüten 74 yaşındaki Seyhan Semercioğlu, korona virüs testinin pozitif çıkması üzerine bir süre

Gazeteciler Basın Birliği Derneği (GBBD) Genel Başkanı Kerem Altın , Eski Malatya Belediye Başkanı Av. Seyhan Semercioğlu ve Gazeteci Şenol Yalvaç’ın vefatı nedeniyle taziye mesajı yayınladı.

Başkan Altın  taziye mesajında, “Anavatan Partisi’nden seçilen ve 1984- 1989 yılları arasında Malatya Belediye Başkanlığı görevini yürüten 74 yaşındaki Seyhan Semercioğlu, korona virüs testinin pozitif çıkması üzerine bir süre önce Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Belediye başkanlığı döneminin sona ermesinin ardından avukatlık görevine devam eden Semercioğlu’nun Covid-19’dan vefat ettiğini öğrenmiş bulunuyoruz.

Malatya’yı terk etmeyerek hayatının tüm bölümünü memleketinde geçirerek saygı duyulan siyasetçilerin arasındaydı. Vefatından duyduğumuz üzüntüyü dile getiremeyiz. Mekanı Cennet Ruhu Şad olsun” dedi.

Gazeteciler Basın Birliği Derneği (GBBD) Genel Başkanı Kerem Altın, Yerel basında yıllardır hizmet etmiş, spor yorumculuğundaki ve gazetedeki yazıları ile gönüllere taht kurmuş Şenol Yalvaç abimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Malatya Basını bir değerini daha kaybetmenin üzüntüsü içerisindedir. Mekanın cennet olsun abi. Ruhun şad olsun.”ifadelerini kullandı.

Vefatlarından dolayı derin üzüntü duyduğumuz Seyhan Semercioğlu’na ve Gazeteci Şenol Yalvaç abimize, Allah’tan rahmet diliyoruz. Malatya’mızın başı sağ olsun. Mekanları cennet olsun.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *