Başkan Dağ’dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Başkan Dağ’dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısıyla Yazılı Mesaj Yayımladı. Öğrenmenin ve öğretmenin kutsal olduğunu ifade eden Başkan Dağ, öğretmenlerin fedakârlık isteyen önemli bir görev üstlendiklerini söyledi. Mesajında şu ifadelere yer verdi: Öğretmen için önemli olan, bilgiyi paylaşmak, bir hayata dokunmak ve fayda sağlamaktır. Çünkü bu yaşıma kadar karşılaştığım

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısıyla Yazılı Mesaj Yayımladı.

Öğrenmenin ve öğretmenin kutsal olduğunu ifade eden Başkan Dağ, öğretmenlerin fedakârlık isteyen önemli bir görev üstlendiklerini söyledi. Mesajında şu ifadelere yer verdi:

Öğretmen için önemli olan, bilgiyi paylaşmak, bir hayata dokunmak ve fayda sağlamaktır.

Çünkü bu yaşıma kadar karşılaştığım tüm öğretmenlerimden bunu gördüm. Bir öğretmen, öğrencisi mezun olup gitse de onun hayatındaki sorumluluklarını bitirmez.

Takip etmeye, yol göstermeye devam eder. İşte bu yüzden öğretmenlik mesleği ölümsüzdür. Dünyaya örnek olacak cesarette, vatan, millet aşkıyla yetişen, inançlı ve vicdanlı bir nesil sizler sayesinde yetişecektir. Doğu’nun en ücra köşesindeki öğretmenlerimizden tutun da, başkentimizdeki öğretmenlere kadar hepsine selam ve sevgilerimi sunuyorum.

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Başkan Dağ, Başta kendi öğretmenlerim olmak üzere, tüm öğretmenlerimize bugüne kadar göstermiş oldukları emek ve sabırdan ötürü tekrar tekrar canı gönülden teşekkür ediyor, ömrünüzün aldığınız dualarla aydınlanmasını diliyor ve öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.

Zeki DAĞ

Anadolu Basın Birliği

Malatya Şube Başkanı

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *