Arge 24 Teknoloji Sektöre Özel Yazılım Hizmeti Sunuyor!

Arge 24 Teknoloji Sektöre Özel Yazılım Hizmeti Sunuyor!

Arge 24 Teknoloji Neler Vaat Ediyor? Teknolojinin hayatımızdaki önemini tartışmaya gerek yok! Küçük, orta veya büyük olmasından bağımsız olarak her Kobi’nin teknolojik imkanlardan faydalanması şarttır. Bu noktada, her sektörün ihtiyaç duyduğu teknolojik unsurlar farklı olmaktadır. Örneğin, bir e-ticaret sitesinin çok daha gelişmiş yazılım çözümlerine ihtiyacı vardır. Bunun yanı sıra, ürün ve hizmet vaat eden her

Arge 24 Teknoloji Neler Vaat Ediyor?

Teknolojinin hayatımızdaki önemini tartışmaya gerek yok! Küçük, orta veya büyük olmasından bağımsız olarak her Kobi’nin teknolojik imkanlardan faydalanması şarttır. Bu noktada, her sektörün ihtiyaç duyduğu teknolojik unsurlar farklı olmaktadır. Örneğin, bir e-ticaret sitesinin çok daha gelişmiş yazılım çözümlerine ihtiyacı vardır. Bunun yanı sıra, ürün ve hizmet vaat eden her işletme ve markanın müşteri toplamak ve satışlarını arttırmak noktasında özel yazılım hizmetlerine gereksinimi olacaktır. Bu noktada, Arge24 ile sektöre özel yazılım hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Arge 24 Teknoloji Neler Vaat Ediyor? 
19 yıldan bu yana teknoloji dünyasında bulunan Arge 24; tecrübe ve bilginin buluştuğu nokta olmaktadır. Bugüne kadar hem yerli hem de yabancı birçok firmaya hizmet sunmuştur. Yenilikçi, dinamik ve katma değer katan bir anlayışla hareket eden Arge 24; en iyi hizmeti ve ürünü sunmayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra, genç ama son derece deneyimli ekibiyle yerel ve global şirketlerin projelerinde görev almaktadır. Hatta, Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı özel entegratör hizmetini de sunmaktadır. 
Arge 24;her sektöre özel yazılım hizmeti sunmasıyla büyük beğeni toplamaktadır. İşletmenin ihtiyacına uygun özel yazılım projeleri ile her işletmenin veya markanın hizmet verdiği sektörde başarılı olmasını sağlamaktadır. Arge24; bilhassa özel yazılım projeleri geliştirmesi ile firmaların neredeyse tüm ihtiyacını giderecek türden internet tabanlı, masaüstü ve mobil özel uygulama çözümleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra, iş zekası ve raporlama sistemleri için de Arge24’ten hizmet alınabilir. Arge24 tarafından geliştirilen iş zekası ve raporlama sistemleri sayesinde bir işletmedeki tüm ayrıntıların takip edilmesi mümkün hale gelmektedir. 
Arge 24; proje analiz ve danışmanlık süreçleri noktasında da önemli bir hizmet sunmaktadır. Proje yönetim planının yanı sıra kapsam, zaman ve maliyet gibi alt planların geliştirilmesiyle de bizzat Arge 24 ilgilenmektedir. Arge24; bununla yetinmeyerek her işletmenin ihtiyacına uygun mobil uygulamaların geliştirilmesini de sağlamaktadır. Android ve ioS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde her türlü ihtiyaca uygun akıllı telefon uygulaması geliştirilmesi de mümkün olmaktadır. 
Sonuç olarak, Arge 24; bulunduğu sektörden bağımsız olarak her firmanın hizmet alabileceği bir kuruluştur. 

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *