Emlak Vergisi Uyarısı!

Emlak Vergisi Uyarısı!

BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NDEN EMLAK VERGİSİ UYARISI Battalgazi Belediyesi, 2020 yılı emlak ve çevre temizlik ile ilan-reklam vergilerinin ikinci taksit ödemelerinin 30 Kasım Pazartesi günü (yarın) sona ereceğini hatırlatarak, ödeme yapmaları konusunda vatandaşlara uyarıda bulundu. Battalgazi Belediyesi Mali Hizmet Müdürlüğü, 2020 yılı emlak ve çevre temizlik ile ilan-reklam vergilerinin ikinci taksit ödemelerinin devam ettiğini ve ikinci taksitini

BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NDEN EMLAK VERGİSİ UYARISI

Battalgazi Belediyesi, 2020 yılı emlak ve çevre temizlik ile ilan-reklam vergilerinin ikinci taksit ödemelerinin 30 Kasım Pazartesi günü (yarın) sona ereceğini hatırlatarak, ödeme yapmaları konusunda vatandaşlara uyarıda bulundu.

Battalgazi Belediyesi Mali Hizmet Müdürlüğü, 2020 yılı emlak ve çevre temizlik ile ilan-reklam vergilerinin ikinci taksit ödemelerinin devam ettiğini ve ikinci taksitini yatırmak isteyen mükelleflerin mağdur olmaması için 30 Kasım Pazartesi günü (yarın) mesai bitimine kadar ödemelerin sona ereceğini hatırlattı. Mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için 2020 yılına ilişkin emlak vergisi ve iş yerlerine ait çevre temizlik vergilerini yarın mesai bitimine kadar ödemeleri konusunda çağrıda bulunan Battalgazi Belediyesi, saat: 09.00-17.30 arasında Battalgazi Belediye hizmet binasında bulunan veznelere ve Vilayet Parkı arkası Ek hizmet binasındaki veznelere ödeme yapmaları gerektiğini hatırlattı.

Vatandaşlar vergilerini Battalgazi Belediyesi veznelerine nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabileceği gibi https://www.battalgazi.bel.tr/ e-belediye modülü ile internet üzerinden de ödeme yapabilecek.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *