Berivan Sarı’nın Kaleminden

Berivan Sarı’nın Kaleminden

25 Haziran 2020 tarihinde Esenyurt’da meydana gelen selde bir kişinin ölümü 4 kişinin yaralanmasından sonra iBB başkanı Ekrem İmamoğlu yıllardır süre gelen altyapı sorununu kökünden çözmek için geceli gündüzlü bir çalışma yürüterek alt yapıyı sil baştan yenileme işlemlerine tam gaz devam ediyor .  Bu çalışmalar iBB  başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çalışmadığını iddia edenlere cevap niteliğinde. İstanbulun

25 Haziran 2020 tarihinde Esenyurt’da meydana gelen selde bir kişinin ölümü 4 kişinin yaralanmasından sonra iBB başkanı Ekrem İmamoğlu yıllardır süre gelen altyapı sorununu kökünden çözmek için geceli gündüzlü bir çalışma yürüterek alt yapıyı sil baştan yenileme işlemlerine tam gaz devam ediyor .  Bu çalışmalar iBB  başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çalışmadığını iddia edenlere cevap niteliğinde.

İstanbulun bir çok bölgesinde buna benzer çalışmalar devam etmekte. Özetlemek gerekiyorsa İmamoğlu pandemi dönemi demeksizin İstanbul meclisinin bir çok projede ona engel çıkartmasına gerekli ödemelerin çıkarılmasını red edilmesine rağmen Başkan İmamoğlu eldeki kısıtlı imkanları en verimli şekilde kullanarak İstanbul’un eksik olan ve bu güne kadar yapılmayan bir çok projeyi hayata geçirmek için var gücüyle çalışmalarına devam etmekte. Seçimin daha ilk gününden itibaren İmamoğlu’nun kazanmasını hazmedemeyenlerin daha başkanlık koltuğuna oturmadan İmamoğlu İstanbul için ne yaptı ki diye yaygara yapıp kıyameti koparan zihniyetlerin bu karalama kampanyaları daha uzun süre yapacaklarını anlamaktayız.

Fakat bu karalama kampanyasını yapan kişiler acaba bu sorunun cevabını kendilerine verebilecek durumdalar mi 20 yıldır yapılamayan birçok projeyi neden daha bir yılı dolmamış İmamoğlu’ndan neden beklerler.Bu kişilerin asıl dertlerinin İstanbul olmadığını hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Bunların asıl amaçları İstanbul kaybedildikten sonra pastadan onlara düşen paylarını geri almak için son çırpınışlarının olduğunu o kadar iyi görmekteyiz ki , bu seçimlerin olacağı güne kadar bu karalama operasyonları devam edecektir. Burda hepimizin üzerine düşen görev İstanbul’un güzelleşmesi için çaba gösteren her kim olursa olsun x ve ya z partisi demeksizin bunun yanında yer alıp sonuna kadar ona destek olmamız gerekir çünkü İstanbul hepimizin başka bir İstanbul yok.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *