DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Malatya’da 13 ilçede teşkilatlarını kuran DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş, Başkan Yardımcısı Yasin Kalkan, İnsan Kaynakları Sorunlusu Taha Petek ile birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.  DEVA Partisi Genel Başkan Ali Babacan önderliğinde Türkiye genelinde kuruluşunu tamamladığını, Malatya’da ise 13 ilçede kısa sürede teşkilatlarını kurduğunu ifade eden İl Başkanı Onur Güneş, “Yeni bir

Malatya’da 13 ilçede teşkilatlarını kuran DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş, Başkan Yardımcısı Yasin Kalkan, İnsan Kaynakları Sorunlusu Taha Petek ile birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. 

DEVA Partisi Genel Başkan Ali Babacan önderliğinde Türkiye genelinde kuruluşunu tamamladığını, Malatya’da ise 13 ilçede kısa sürede teşkilatlarını kurduğunu ifade eden İl Başkanı Onur Güneş, “Yeni bir partiyiz. Malatya’da 13 ilçede kısa sürede teşkilatlarımızı kurduk. Beklediğimizin çok üstünde yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Malatya DEVA’yı bağrına basmıştır. Alanlarında uzman ve liyakatli bir kadromuz var. Sorunları iyi, bilen her soruna da bir çözüm yolu öneren bir partiyiz. Malatya Gazeteciler Cemiyetini, DEVA Partisini anlatmak ve tanıştırmak için ziyaret ediyoruz. Her zaman Malatya basınının yanındayız, sizlere başarılar diliyoruz” dedi.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Demokrasimizin temel taşları olan siyasi partiler önemli kurumlarımızdır. Her sorunun çözüm yeri siyaset kurumudur. Bu nedenle siyasi partileri çözüm üretme yerleri olarak görüyoruz. Yeni kurulan DEVA Partisine ve siz yöneticilerine  başarılar diliyoruz” diye konuştu.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *