“Kanınla Deva Ol”

“Kanınla Deva Ol”

Kızılay’daki mevcut kan stoklarının azaldığını uzun zamandır Basın ve sosyal medya aracılığı ile duymaktayız. Pandemi sürecinde halkın kan bağışındaki tedirginliği ve önlenemeyen vaka sayısındaki artışlar sonucu bağışçıların azalması ile son dönemlerdeki kan stoğu iyice erimiş, hastanelerimizi ve dolayısıyla hastalarımızı zor durumda bırakmıştır. Bu kapsamda DEVA Partisi olarak kızılayın çağrılarına kulak verip “kanınlaDEVAol” sloganı ile kan

Kızılay’daki mevcut kan stoklarının azaldığını uzun zamandır Basın ve sosyal medya aracılığı ile duymaktayız. Pandemi sürecinde halkın kan bağışındaki tedirginliği ve önlenemeyen vaka sayısındaki artışlar sonucu bağışçıların azalması ile son dönemlerdeki kan stoğu iyice erimiş, hastanelerimizi ve dolayısıyla hastalarımızı zor durumda bırakmıştır. Bu kapsamda DEVA Partisi olarak kızılayın çağrılarına kulak verip “kanınlaDEVAol” sloganı ile kan bağışı kampanyasını başlatmaya karar verdik. Tüm vatandaşlarımıza “Lütfen sizde kanınızla Deva olun” diyerek kan bağışı yapmaya davet ediyoruz. Unutulmamalı ki hayat kurtarmak sadece sağlık personellerinin görevi değildir. Herkesin yapabileceği bir şey mutlaka vardır ve kan vermek bir insanlık görevidir.

Bu öncülüğümüzde bize destek veren Kızılay’a ve tüm ekibine DEVA Partisi Malatya İl Eğitim, Sağlık ve Sosyal İşler Başkanlığı olarak şükranlarımızı sunuyoruz.

Abdulvahap AKBULUT

İl Eğitim, Sağlık ve Sosyal işler Başkanı

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *