Başkan Kerem Altın ‘Sarıkamış Şehitlerini Anma Mesajı’

Başkan Kerem Altın ‘Sarıkamış Şehitlerini Anma Mesajı’

Gazeteciler Basın Birliği Derneği (GBBD) Başkanı Kerem Altın ‘Sarıkamış Şehitlerini Anma Günü”‘ dolayısıyla mesaj yayımladı.Sarıkamış Harekatı’nın 106’ncı  yıl dönümünde vatan, millet ve bayrak aşkıyla cesaretlerini ortaya koyan şehitleri minnet ve şükranla andı.  Mehmetçiklerin milli ve manevi değerler için ağır kış koşullarına hiçe sayarak destanlaştıklarını aktaran Başkan Altın, “Allahuekber Dağlarında vatanı ve milleti için her şeyi

Gazeteciler Basın Birliği Derneği (GBBD) Başkanı Kerem Altın ‘Sarıkamış Şehitlerini Anma Günü”‘ dolayısıyla mesaj yayımladı.
Sarıkamış Harekatı’nın 106’ncı  yıl dönümünde vatan, millet ve bayrak aşkıyla cesaretlerini ortaya koyan şehitleri minnet ve şükranla andı. 

Mehmetçiklerin milli ve manevi değerler için ağır kış koşullarına hiçe sayarak destanlaştıklarını aktaran Başkan Altın, “Allahuekber Dağlarında vatanı ve milleti için her şeyi göze alan, şehitlik mertebesine erişen tüm Mehmetçiklerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

 Çanakkale’de olduğu gibi, Sarıkamış’ta olduğu gibi Yüce Türk Milletinin “Vazifeye atılmak için, içinde bulunacağı vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceğinin” göstergesidir.

 Bu duygu ve düşüncelerle, Sarıkamış şehitleri başta olmak üzere bütün aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor;  kahraman gazilerimize, şehit ve gazilerimizin değerli ailelerine saygı ve  şükranlarımı sunuyorum” dedi.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *