Malatya Temsilciliğine Atama

Malatya Temsilciliğine Atama

EURO GENÇ TV ‘DEN BÖLGE VE MALATYA TEMSİLCİLİĞİNE ATAMA İngiltere’de yayın yapan tek Türk televizyonu EURO GENÇ TV’nin Doğu Anadolu Bölgesi ve Malatya Temsilciliğine Gazeteci -Yazar Filiz Yavuzkurt ve Spor yazarı Said Yalçın atandı. Türkiye’deki ikinci temsilciğini Malatya da açan EURO GENÇ TV Yönetim Kurulu Başkanı Alp Ermiya, Türkiye’de ki yapılanmalarını sürdüreceklerini belirtti. Malatya’nın her

EURO GENÇ TV ‘DEN BÖLGE VE MALATYA TEMSİLCİLİĞİNE ATAMA

İngiltere’de yayın yapan tek Türk televizyonu EURO GENÇ TV’nin Doğu Anadolu Bölgesi ve Malatya Temsilciliğine Gazeteci -Yazar Filiz Yavuzkurt ve Spor yazarı Said Yalçın atandı.

Türkiye’deki ikinci temsilciğini Malatya da açan EURO GENÇ TV Yönetim Kurulu Başkanı Alp Ermiya, Türkiye’de ki yapılanmalarını sürdüreceklerini belirtti. Malatya’nın her anlamda kalkınmasına büyük önem verdiklerini ifade eden Ermiya , İngiltere’de Pazar oluşturmak , bölgede yaşayan Türklere Malatya’nın tanıtımını yapmak ve Malatyalı hemşehrilerimizle buluşturmak için ‘’HEDEF İNGİLTERE’’projesini başlattık. Proje kapsamında Malatya ile ilgili yerel yönetimler bünyesinde yapılan çalışma ve hizmetler, Kültür ve sanat etkinlikleri, el emeği göz nuru çalışmalara yer verilerek memleket hasreti çeken gurbetçilerimizle buluşturma amacındayız. İngiltere’de en çok izlenen TV kanallarından olan EURO GENÇ TV olarak başlatmış olduğumuz proje ile yapmış olduğumuz programlarda İngiliz firmalarının Proje kapsamında ki İllere ilgilerinin arttığını gözlemlediklerini vurguladı.

EURO GENÇ TV adına yönetmelik ve yayın politikaları doğrultusunda tam yetki verilen Filiz Yavuzkurt aynı zamanda Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanı ve Önce Vatan Gazetesi Malatya temsilcisi, Said Yalçın ise Başkan yardımcısı ve spor yazarı olarak aktif görevlerine devam etmektedirler.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *