Başkan Kara’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Başkan Kara’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı: Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Av. Mustafa Zinnur Kara, mesajında şu ifadelere yer verdi; “İlkeli habercilik ve yayıncılık anlayışıyla toplumun bilinçlenmesinde, barış, huzur ve güven

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı:

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Av. Mustafa Zinnur Kara, mesajında şu ifadelere yer verdi; “İlkeli habercilik ve yayıncılık anlayışıyla toplumun bilinçlenmesinde, barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir görev üstlenen basınımız, demokrasi kültürümüzün gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır. Mesai mefhumu gözetmeksizin, zorlu şartlar altında görevlerini ifa eden tüm basın mensuplarımıza özverili gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık ve başarı dolu nice yıllar diliyorum.”

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *