Başkan Kara’dan Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Kara’dan Kurban Bayramı Mesajı

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı. Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, mesaj da; Yaptığı hizmetler ile Allah’a yakınlaşan insan, bütün insanlara da yakın olur. Asırlardan beri aziz milletimizin inanç ve heyecanla kutladığı, toplumsal kardeşliğin göstergesi olan, dini değerlerin tazelenerek güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı.

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, mesaj da; Yaptığı hizmetler ile Allah’a yakınlaşan insan, bütün insanlara da yakın olur.

Asırlardan beri aziz milletimizin inanç ve heyecanla kutladığı, toplumsal kardeşliğin göstergesi olan, dini değerlerin tazelenerek güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı’na ulaşmış olmanın heyecanı içindeyiz.

Yüce Allah’tan, bu mübarek bayramın, ülkemiz, milletimiz, Türk-İslam alemi ve bütün insanlık için hayırlara vesile olması, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Biz müslümanların birbirimizle olan kardeşliğimizi, yakınlığımızı bir kez daha hatırlamamız, bütün insanlığa karşı sorumluluklarımızı ve hassasiyetlerimizi yeniden değerlendirmemiz gereken vesilelerdir.

Özellikle kurban bayramları toplumsal yardımlaşmanın ve dayanışmanın inancımızın ilkeleri ışığında yaşandığı; insanların birbirleriyle kucaklaştığı günlerdir.

İslamı en güzel ve muhtevalı haliyle yaşayan aziz milletimiz, milli değer ve hasletlerimizle bu günleri bir kat daha anlamlı hale getirmiştir.

Bayramlar, umutların yeniden yeşerdiği, azmin ve inancın her sorunun üstesinden gelmenin en temel yolu olduğuna dair kararlılıkların bir kez daha kazanıldığı mana iklimleridir.

Bu düşüncelerle;Dünya’da ve ülkemiz’de ki Covid 19 salgını nedeniyle içerisinden geçmekte olduğumuz bu sıkıntılı günlerin bir an evvel sona ermesini diliyorum. Bayram vesilesiyle büyük Türk milletinin, Türk dünyasının ve İslam âleminin mukaddes Kurban Bayramını en içten duygularımla kutlar, ülkemiz ve milletimiz için yükselişe ve huzura vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan dilerim.

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos