CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz istifa etti

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz istifa etti

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz istifa etti. İstifasını Facebook’tan şöyle duyurdu.  Yaklaşık 9 yıldır büyük bir onurla ve gururla yürüttüğüm, partim sevdam CHP il başkanlığı görevinden tamamem kişisel nedenlerle istifa ediyorum. İstifa dilekçemi genel merkezimizle paylaşacağim. Bugüne kadar bana güvenen, inanan, birlikte yol yürüdüğüm herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kimsenin ikna noktasında bir çaba içerisinde

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz istifa etti. İstifasını Facebook’tan şöyle duyurdu. 

Yaklaşık 9 yıldır büyük bir onurla ve gururla yürüttüğüm, partim sevdam CHP il başkanlığı görevinden tamamem kişisel nedenlerle istifa ediyorum. İstifa dilekçemi genel merkezimizle paylaşacağim. Bugüne kadar bana güvenen, inanan, birlikte yol yürüdüğüm herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kimsenin ikna noktasında bir çaba içerisinde olmamasını, birazcık hatırım varsa özellikle rica ediyorum, çünkü çok mecbur kalmazsam böyle bir karar almazdım. Yönetimimiz en kısa zamanda biraraya gelerek yeni il başkanını tüzüğümüz gereğince seçecektir.

İl başkanımız kim olursa olsun onun ve partimin emrinde sonuna kadar mücadelemize omuz vereceğime söz veriyor. Bütün yol arkadaşlarımı çok seviyorum. Bu duygularla bu bir son degil mücadele için elbette bir başlangıçtır. Hepimizin yolu açık olsun.

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos