Eşiyle Gönül İlişkisinin Olduğunu Düşündüğü Bacanağına Kurşun Yağdırdı

Eşiyle Gönül İlişkisinin Olduğunu Düşündüğü Bacanağına Kurşun Yağdırdı

Eşiyle gönül ilişkisinin olduğunu düşündüğü bacanağına kurşun yağdırdı Erzurum’da uzman çavuşluktan atılan M.T. isimli bir şahıs, eşiyle gönül ilişkisinin olduğunu düşündüğü bacanağı F.Ö. ile baldızı H.Ö.’yü kurşun yağmuruna tuttu. Talihsiz olay, Akşam 22.00 saatlerinde Palandöken ilçesine bağlı Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; meslekten atılan 41 yaşındaki M.T., karısıyla ilişkisinin olduğundan şüphelendiği

Eşiyle gönül ilişkisinin olduğunu düşündüğü bacanağına kurşun yağdırdı

Erzurum’da uzman çavuşluktan atılan M.T. isimli bir şahıs, eşiyle gönül ilişkisinin olduğunu düşündüğü bacanağı F.Ö. ile baldızı H.Ö.’yü kurşun yağmuruna tuttu.

Talihsiz olay, Akşam 22.00 saatlerinde Palandöken ilçesine bağlı Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; meslekten atılan 41 yaşındaki M.T., karısıyla ilişkisinin olduğundan şüphelendiği bacanağı F.Ö.’nün evinin önünde bekledi. F.Ö. aracına bindiği sırada ateş açan M.T., o esnada araçtan inerek kaçmaya çalışan baldızı H.Ö.’ye de ateş etmeye başladı. Silah seslerinin duyulmasıyla birlikte M.T. olay yerinden kaçarken, F.Ö. ve H.Ö.’yü kanlar içerisinde kaldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, F.Ö.’nün hayatını kaybettiğini belirlerken, kalp masajıyla geri döndürülen H.Ö. ise yolda tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cinayetle ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos