Gelecek Partisi Erzurum AR-GE Başkanı İl Başkan Yardımcısı, Uğur GÜVEN: Kurban Bayramı Mesajı

Gelecek Partisi Erzurum AR-GE Başkanı İl Başkan Yardımcısı, Uğur GÜVEN: Kurban Bayramı Mesajı

Gelecek Partisi Erzurum  AR-GE Başkanı İl  Başkan Yardımcısı,  İş Adamı Uğur GÜVEN   Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı. AR-GE Başkanı İl  Başkan Yardımcısı,  İş Adamı Uğur GÜVEN   mesaj da; Yaptığı hizmetler ile Allah’a yakınlaşan insan, bütün insanlara da yakın olur. Bu yakınlık, insanın içinde yaşadığı toplumun haklarına saygılı davranmayı, karşılıklı hakları gözetmeyi ve yardımlaşmayı gerektirir. Allah rızası

Gelecek Partisi Erzurum  AR-GE Başkanı İl  Başkan Yardımcısı,  İş Adamı Uğur GÜVEN   Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı.

AR-GE Başkanı İl  Başkan Yardımcısı,  İş Adamı Uğur GÜVEN   mesaj da; Yaptığı hizmetler ile Allah’a yakınlaşan insan, bütün insanlara da yakın olur.

Bu yakınlık, insanın içinde yaşadığı toplumun haklarına saygılı davranmayı, karşılıklı hakları gözetmeyi ve yardımlaşmayı gerektirir.

Allah rızası için kurban kesmek, mali bir ibadet olduğu gibi, sosyal hayat açısından da önemli bir yardımlaşma ve dayanışma vesilesidir.

Çünkü kesilen kurbanın etinden, akrabalar, komşular, fakirler ve muhtaçlar da faydalanırlar.

Böylece, kurban kesenlerle kesemeyenler arasında bir yakınlaşmanın ve karşılıklı sevgi ve saygının gelişmesine katkı sağlarken, sosyal çözülmeyi durdurur, milli birlik ve beraberliğe, sosyal bütünleşmeye de katkı sağlar. ‘’ Dedi

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos