Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, Ramazan Bayram’ı Mesajı

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, Ramazan Bayram’ı Mesajı

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, Ramazan Bayram’ı vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Av. Mustafa Zinnur Kara, mesajında ;“Allah’a hamd olsun bir Ramazanı tamamladık, orucumuzu tuttuk, vazifemizi yerine getirdik, bu doğrudan doğruya karşılıksız, yalnız Allah’ın rızasına yönelik bir ibadettir. Nefislerin dizginlendiği ruhun ve bedenin temizlendiği bu mübarek ayı tamamlamanın huzur ve mutluluğu

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, Ramazan Bayram’ı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Av. Mustafa Zinnur Kara, mesajında ;
“Allah’a hamd olsun bir Ramazanı tamamladık, orucumuzu tuttuk, vazifemizi yerine getirdik, bu doğrudan doğruya karşılıksız, yalnız Allah’ın rızasına yönelik bir ibadettir.

Nefislerin dizginlendiği ruhun ve bedenin temizlendiği bu mübarek ayı tamamlamanın huzur ve mutluluğu içindeyiz. Tüm Dünya’nın  olduğu gibi Devletimizinde mücadele ettiği bir salgın nedeniyle bedenen kucaklaşıp bayramlaşamayabiliriz ama kalpler bir attıkça bayram coşkumuzu asla kaybetmeyeceğiz.

Bu durumda eğer umudumuzu kaybedersek işte en büyük felaket odur, içinde bulunduğumuz durumdan daha kötüsü umudumuzu kaybetmektir. Şartlar ne olursa olsun umudumuzu kaybetmememiz gerekmektedir. Çünkü biz Müslümanız.

 Müslüman, Allah’tan umut kesmeyen insandır. Allah ise her şeye kadirdir. Hep birlikte, tek yürek olarak tarih boyunca bir çok badireyi birlikte atlattık.

Bu kötü günleride hep birlikte atlatıp önce camilerde buluşmayı ,omuz omuza saf tutmayı ve daha sonrada önümüzdeki yıl  aynı iftar sofralarında hep birlikte Allah’a yönelerek oruçlarımızı birlikte açmayı ve nice Ramazan Bayramı’na hep birlikte kavuşmayı Rabbimden niyaz ederim.

Tüm Türk İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar oruçlarınızın Allah katında kabulünü dilerim. dedi.                                                                   

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos