Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Kara; 18 Mart “Çanakkale Zaferi” Mesajı

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Kara; 18 Mart  “Çanakkale  Zaferi” Mesajı

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara; 18 Mart 1915 Çanakkale Deniz Zaferinin 105. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Kara, mesajında; Çanakkale Zaferi; vatan topraklarını korumak için şahlanan Türk ulusunun muhteşem bir destanıdır. Bu mukaddes yurt topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik ve bütünlük içinde verilen mücadeleyi millet olarak idrak

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara; 18 Mart 1915 Çanakkale Deniz Zaferinin 105. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Kara, mesajında; Çanakkale Zaferi; vatan topraklarını korumak için şahlanan Türk ulusunun muhteşem bir destanıdır.

Bu mukaddes yurt topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik ve bütünlük içinde verilen mücadeleyi millet olarak idrak etmeli, gelecek nesillere bu bilinci aktarmayı, bu güzel vatanı bizlere emanet eden atalarımıza karşı bir borç bilmeliyiz.

Her zaman gönlümüzde yaşayacak aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır.

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Mustafa Zinnur Kara, Çanakkale Zaferi, vatanseverlik, fedakârlık, cesaret gibi yüksek faziletlerin kahramanca sergilendiği ve tarihin akışını değiştiren, bağımsızlığı uğruna canını vermekten çekinmeyen Türk milletinin kahramanlık destanıdır.

18 Mart 1915, Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve kahramanlık ile örülmüş bir destanın yazılışıdır, bu vesile ile,

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferini kutluyor aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz, dedi.

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos