Türkiye’de Bugün Koronavirüsten 73 Can Kaybı Daha Yaşandı

Türkiye’de Bugün Koronavirüsten 73 Can Kaybı Daha Yaşandı

Bugün Türkiye’de koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 501’e yükseldi…Açıklama Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapıldı. Türkiye’de koronavirüsten bugün; 73 can kaybı daha yaşandı… Sağlık Bakanı Fahrettin Koca “Türkiye’de son 24 saatte koronavirüsten 73 kişi daha hayatını kaybetti. Türkiye’de toplam can kaybı 574 olurken, vaka sayısı da 27.069’a yükseldi.”dedi. İyileşen hasta sayısı 1000’i geçti. Bakan Koca “Test

Bugün Türkiye’de koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 501’e yükseldi…Açıklama Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapıldı.

Türkiye’de koronavirüsten bugün;

73 can kaybı daha yaşandı…

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca “Türkiye’de son 24 saatte koronavirüsten 73 kişi daha hayatını kaybetti. Türkiye’de toplam can kaybı 574 olurken, vaka sayısı da 27.069’a yükseldi.”dedi. İyileşen hasta sayısı 1000’i geçti.

5nisan

Bakan Koca “Test sayısında 20.000’i aştık. İyileşen toplam hasta sayımız 1.000’i geçti. Virüs, gücünü temas ortamından alıyor. Virüse bu fırsatı tanımayalım. Evde kalalım. Yeni uygulamada davranışlarıyla herkese örnek olan gençlere teşekkür ediyorum.”dedi.

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos