Yol ve Kavuşak Çalışması

Yol ve Kavuşak Çalışması

BÜYÜKŞEHİR ANAYURT CADDESİNİ ÖZSAN SANAYİ SİTESİNE BAĞLIYOR Malatya Büyükşehir Belediyesi, Anayurt Caddesini, Özsan Sanayi Sitesine bağlıyor. Kent içi ulaşım planlamasında, araç ve yaya trafiğini rahatlatacak projeleri sahada gerçekleştirmeye devam eden Büyükşehir Belediyesi, Malatya’nın dört bir yanında çalışmaya da devam ediyor. 4.7 kilometre uzunluğundaki Anayurt Caddesini, Sivas Yoluna bağlayan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de yolu Özsan Sanayi

BÜYÜKŞEHİR ANAYURT CADDESİNİ ÖZSAN SANAYİ SİTESİNE BAĞLIYOR

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Anayurt Caddesini, Özsan Sanayi Sitesine bağlıyor. Kent içi ulaşım planlamasında, araç ve yaya trafiğini rahatlatacak projeleri sahada gerçekleştirmeye devam eden Büyükşehir Belediyesi, Malatya’nın dört bir yanında çalışmaya da devam ediyor.

4.7 kilometre uzunluğundaki Anayurt Caddesini, Sivas Yoluna bağlayan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de yolu Özsan Sanayi Sitesine bağlıyor. 200 metrelik bölümde kavşak çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi, sanayi sitesi girişinde 2000 metrelikte taş duvar çalışması yapıyor.

200 metrelik bölüm, dolgu ve asfalt öncesi altyapı çalışmaları sonrası asfaltlanacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da devam eden çalışmaları sık sık inceliyor.

Özsan Sanayi Sitesinin girişinin değiştiğini, trafik akışının daha düzenli hale geleceğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Bu yıl hizmete açtığımız Anayurt Caddemizi, Özsan Sanayi sitemize bağlıyoruz. 200 metrelik bu çalışmayla Anayurt Bulvarının girişi daha düzenli hale gelecek. Özsan sanayi sitesinin girişide buradan yapılacak. Şuan taş duvar, dolgu çalışmaları yapılıyor. Çok kısa sürede asfalt öncesi altyapı çalışmalarınıda yaparak kavşağı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos